maximus

LAT / RUS
 Programmas komplekss MAXIMUS ir paredzēts lielam grāmatvedības un vadības uzskaites uzdevumu lokam. Sistēma tiek piemērota visdažādākajās jomās: vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā, akcīzes preču tirdzniecībā, ražošanā, pakalpojumu sfērā. Programmu izmanto transportu uzņēmumi un budžeta organizācijas.

Komplekss sastāv no vairākām savstarpēji saistītam programmām- moduļiem, katra no tām ir spējīga funkcionēt patstāvīgi, arī kopā ar citiem sistēmas komponentiem. Programmām ir parasts, intuitīvi- saprotamu lietotāja interfeisu, kas ļauj ātri tos apgūt un efektīvi lietot.

Sistēma ir spējīga apstrādāt jebkādu uzņēmumu daudzumu datus vai viena uzņēmuma datu vairākus komplektus. Programmu arhitektūra paredz to tās lietošanu lokālā datora tīklā, turklāt var noteikt dažāda līmeņa pieejas pie sistēmas resursiem.

FINANCE

Grāmatvedības uzskaites programma, kompleksa centrālais modulis. Veic naudas līdzekļu, uzņēmuma ienākumu un izdevumu, valūtas operāciju, debeta un kreditoru parādu uzskaiti; veido dažādu veidu, uzdevumu un detalizācijas līmeņu formas un pārskatus.Programmai ir liels funkciju komplekts, kas būtiski atvieglo grāmatveža ikdienas darbu. Tā tipveida pavadzīmes ievadīšana vai nemainīgu maksājumu īstenošana var aizņemt tikai dažas sekundes.

Sistēmai ir vairākas analītiskas uzskaites pakāpes, kas ļauj saņemt detalizētu informāciju par uzņēmuma apakšvienību un virzienu darbības rentabilitāti, veikt parādu analīzi un maksājumu plānošanu; novērtēt dažāda veida investīciju projektus.Sistēma ietver atskaišu ģeneratoru, kas ļauj lietotājam patstāvīgi izveidot un modificēt atskaites. Standartā komplektā iekļautas ikmēneša un gada pārskata aktuālās veidlapas.

WAREHOUSE

Modulis, kas nodrošina preču, materiālu un pakalpojumu uzskaiti. Programma apstrādā vairākas noliktavas, veikalus, tirdzniecības punktus; īsteno saņemšanas, izpošanas, rezervēšanas, pārvietojuma un preču atgriešanas uzskaiti; veic inventarizāciju; izdrukā dažādus preču- transportu pavadzīmju aktus, rēķinu un citu dokumentu veidlapas. Sistēma var modulēt ražošanu.Tiks saņemtas daudzveidīgas atskaites par preču atlikumu un tās kustību, kuras dos iespēju veikt preču kustības analīzi pēc to veidiem, noliktavu atlikumiem, piegādātājiem un pircējiem; saņemt dažāda veida reitingus un noformēt preču pasūtījumus.

Sistēma var būt saistīta ar dažāda veida kases aparātiem, termoprinteriem, svītra koda skeneriem un citām ārējām ierīcēm.

Programma var izpildīt arī papildu funkcijas, piemēram preču informācijas etiķešu izdruku, svītra kodu noformēšanu un izdruku.ASSETS

Pamatlīdzekļu un mazvērtīga inventāra uzskaites programma. Uzskaita visas ieņēmumu, izdevumu, kustības un pārcenošanas operācijas. Aprēķina finansu amortizāciju, nolietojumu aplikšanai ar nodokli; izveido uzskaites kartītes, inventarizācijas sarakstus, atskaites par pamatlīdzekļu kustību un esību. Sniedz iespēju veikt uzskaiti pēc materiāli atbildīgajām personām, iekšējām adresēm un uzņēmuma apakšvienībām.PAYROLL

Darba algas aprēķins. Programma nodrošina personāldaļas kārtošanu, darba laika tabulas aizpildīšanu, dažādu veidu samaksas un ieturējumu veidu aprēķināšanu. Sastāda visas nepieciešamās iedzīvotāju ienākuma un sociālā nodokļa atskaites, personas kartītes un citus ar personu saistītos uzskaites dokumentusW PAGE

Efektīvi atvieglo ceļazīmju sagatavošanas procesu. Programma saglabā automašīnu, šoferu un punktu sarakstu, kā arī automātiski aizpilda maršrutu rokasgrāmatu uz jau izveidotu dokumentu pamata. Dod iespēju izdrukāt vairākas ceļu lapu veidlapas, ieskaitot veidlapas, kas ir apvienotas ar degvielas norakstīšanas aktu.CUSTOM WAREHOUSE

Muitas noliktava. Programma uzskaita, saskaņā ar deklarācijām, ienākošo un izejošo kravu, izdrukā ienākošos un izejošos aktus, saglabā datus par daudzumu, bruto un neto kravas svaru. Sastāda muitas žurnālus par ienākošu un izejošo kravu, atskaites par esošo preču un tas kustību, sniedz iespēju saņemt informāciju par automašīnām un vagoniem, informāciju par kravas īpašnieku, aprēķina maksu par uzglabāšanu.

RENT

Programma paredzēta telpu nomas līgumu uzskaites kārtošanai un rēķinu izrakstīšanai par nomu un citiem pakalpojumiem. Dati par rēķiniem tiek pārsūtīti uz grāmatvedības FINANCE moduli .

FISCAL

Mazumtirdzniecības pārdevēja- kasiera darba vieta. Interfeiss ar dažāda veida fiskāliem printeriem un kasu aparātiem. Ļauj organizēt elastīgu atlaižu sistēmu, strādāt ar klientu kartītēm, uzkrāt informāciju par klienta pirkumu summu un daudzus citus datus. Dati par pārdošanu tiek pārsūtīti uz WAREHOUSE un FINANSE moduļiem.


 
 
IT Maksimuss, SIA
Tālrunis: +371 67 273 965
Mob.: +371 29 225 337
info@maximus.lv


 

 
 
Top.LV www.era.lv - webdesign, internet solutions, hosting